Uludağ’da Kamp Başlıyor

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nde kayak&snowboard kampları 5 Ocak 2018 tarihinde başlıyor.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kayak-Snowboard branşının eğitimleri iki farklı kamp seçeneği ile   Uludağ’da başlıyor.

23-24 Aralık tarihlerinde başlayacak olan 7-15  yaş arası kayakseverlerin kayıt olabileceği Sezonluk kamp dönemi  9 hafta sonunu sürecek ve sporcular 72 saat  kayak-snowboard eğitimi alacak. Ayrıca sporcuların  Uludağ’daki konaklamaları, ulaşım, telesiyej, kayak-snowboard malzemeleri ve giysileri Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından karşılanırken kontenjan sayısı 20 kişiden oluşan  Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Sezonluk Kayak-Snowboard Kampı 17 Mart’ta son bulacak.

Sezonluk Kayak-Snowboard kampına kayıt yaptıramayanlar için başka bir seçenek ise Sömestr Kampı. 7-15 yaş arası kayakseverlerin katılabileceği bu kamp ise 3 farklı dönemden oluşuyor. 20-24 Ocak, 24-28 Ocak ve 28 Ocak- 1 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek bu kamp dönemlerinde ise sporcular 16 Saat kayak-snowboard eğitimi alırken, gibi konaklama, ulaşım, telesiyej, gibi imkanlardan yararlanabilecek.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün Kayak-Snowboard kampları hakkında detaylı bilgi almak isteyen aileler Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethi Spor Kompleksi’ne gelerek yada 0224 234 77 92 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler.