Sultanlardan Özel Ziyaret

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol takımı, Nilüfer Özel Eğitim Merkezi’ne gelerek,özel eğitim gören öğrencilerle biraraya geldi.

Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol takımında sporcular ve teknik heyet, Nilüfer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nde özel eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.

İlk olarak özel eğitim alan öğrencilerin çalıştığı işletme olan NİŞ Kafe’de öğrencilerin hazırladığı yemekleri yiyen sporcu ve teknik heyet ardından okul müdür yardımcısı Neslihan Edinçlilereşliğinde okulu gezerek öğrencilerin çalışmalarını inceledi. Okul öğrencilerinin voleybol maçı teklifini geri çevirmeyen sporcular okulun bahçesinde öğrencilerle birlikte  küçük çaplı bir gösteri maçı yaptı.

Yapılan bu ziyaretin eğitim alan öğrenciler için  büyük mutluluk ifade ettiğini belirten okul müdür yardımcısı Neslihan Edinçliler burada eğitim alan öğrencileri topluma kazandırmak ve iş kollarında faaliyet göstermeleri açısından  büyük çaba sarf ettiklerini belirtirken,  Bursamızı  ülkemizde ve avrupada en iyi şekilde temsil eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularının ziyaretinin eğitim alan öğrencilerin özgüvenini kuvvetlendireceğini belirtti.

Ziyaretin ardından sporcuların imzaladığı formayı takım kaptanı Gizem Karadayı’nın elinden alan öğrenciler, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol takımının evindeki tüm maçlara gelme ve destekleme sözü verdi.