Efeler seriye devam ediyor

BURSA – TVF Erkekler Birinci Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, A Grubu 17. hafta maçında TFL Altekma takımını 25-23, 31-29 ve 25-22 setlerle 3-0 mağlup etti. Puanını 48’e yükselten yeşil-beyazlılar, oynadığı 17. karşılaşmadan da galibiyetle ayrıldı.

Sezonun sonunda Efeler Ligi’nde yer almak isteyen Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, TVF Erkekler Birinci Ligi A Grubu on yedinci hafta maçında TFL Altekma takımına konuk oldu. İzmir Atatürk – Vestel Venüs Spor Kompleksi’nde oynanan karşılaşmayı yeşil-beyazlılar, 3-0 kazandı. Karşılaşmanın başından itibaren iki takımın da kazanmak için mücadele ettiği maçın ilk setini Bursa temsilcisi 25-23 ile geçmeyi bildi. İki takımın da hücumda etkili olduğu maçın ikinci setini uzatma bölümlerinde 31-29 ile geçen Bursa Büyükşehir Belediyespor setlerde 2-0’a ulaştı. Maçın üçüncü setini de 25-23 önde geçen Büyükşehir Belediyespor zorlu maçı 3-0 kazanarak, sahadan mutlu ayrıldı.

Aldığı bu sonuçla, galibiyet serisini 17 maça çıkaran Bursa Büyükşehir Belediyespor, puanını 48’e yükselti. TVF Erkekler Birinci Ligi A Grubu’nda liderliğini sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyespor, 18. hafta maçında 27 Ocak Pazar günü TOFAŞ Spor’a konuk olacak. Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 19:30’da başlayacak.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI