Dostluk kazandı

Büyükşehir Belediyespor Kulübü ve İnegöl Gençlik ve Spor Kulübü masa tenisi takımları, 15 Temmuz kupasında buluştu. İki kulüpten 68 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye girenler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi branşı, ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ anma adına turnuva düzenledi.  15 Temmuz Kupası olarak adlandırılan turnuvaya Büyükşehir Belediyespor Kulübü ve İnegöl Gençlik ve Spor Kulübü masa tenisi sporcuları katıldı. Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Masa Tenisi Salonu’nda yapılan organizasyona, minik, küçük, yıldız ve genç kategorilerinde toplam 68 sporcu katıldı. Dereceye girenlere çeşitli hediyeler verildi.

Ödül töreninde konuşan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetim kurulu üyesi Metin Biberci, misafir takım İnegöl Gençlik ve Spor Kulübü’ne teşekkür etti. Turnuvanın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü anısına yapıldığını belirten Biberci, “ İnegöl Gençlik ve Spor Kulübü’nü burada misafir ettik. Küçük-büyük bütün sporcularımız hem maçlarını oynadı hem de yeni arkadaşlarıyla antrenman yapma fırsatı yakaladı. Sporcularımızın yanı sıra ailelerimizde bu önemli günü bizimle paylaştılar. Bu turnuvadaki amacımız kimseyi yarıştırmak değil. Ülkemiz için önemli bir gün olan 15 Temmuz’u unutturmamak. Bayram havasında bir turnuva oldu. Bu özel organizasyonda bizleri kırmayan İnegöl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün antrenörlerine, sporcularına, kendi antrenör ve sporcularımıza, sporcu velilerimize, yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikleri devam ettirmek istiyoruz. Bizim en büyük destekçimiz Büyükşehir Belediyemiz ve Başkanımız Alinur Aktaş. Bizde bu desteği en iyi şekilde kullanarak tüm Bursa’ya masa tenisi sporunu yaygınlaştıracağız” dedi. İnegöl Gençlik ve Spor Kulübü antrenörü İsmail Gümüş’de organizasyondan dolayı Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yöneticilerine teşekkür etti.

Etkinliğin sonunda, turnuvaya katılan sporcular hatıra fotoğrafında buluştu.