Büyükşehirin Efeleri Bursa Özel Kültür Okulları öğrencileriyle buluştu

Büyükşehirin Efeleri Bursa Özel Kültür Okulları öğrencileriyle buluştu

BURSA-Bu sezon Voleybol Erkekler Birinci Ligi’nde mücadele eden ve A Grubu’nda liderliğini sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı sporcuları Bursa Özel Kültür Okulları öğrencileriyle buluştu. Öğrencilerin, sorularıyla terlettiği buluşmada sporcular, öğrencilerden spor yapma sözü aldı.

Sporu tabana yaymak ve genç nesillere sporu sevdirmek adına çeşitli projelere başarıyla imza atan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, erkek voleybol takımı ile Bursa Özel Kültür Okulları Özlüce Kampüsü’nde öğrencilerle buluştu. Okulun konferans salonunda yapılan söyleşi programına Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yönetim kurulu Üyesi ve Voleybol şube sorumlusu Murat Mestan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yönetim kurulu Üyesi Av. Y. Emre Gelen, teknik direktör Ali Bahadır Aksoy, antrenör Burak Yavuz, istatistik antrenörü Kerem Taha Solmaz Kondisyoner Ramazan Çömlek, masör Bahri Göçoğlu, takım kaptanları Özer Özger, Tolga Altıntaş ile yabancı sporcular Jose Caceres, Metodi Ananiev, Libero Boğaç Han Zambak, Kerem Can Acar, Faik Yaz, Gökhan Çatal, Furkan Dur, Metin Durmuş, Hürol Temel, Esat Dalgıç, Ahmet Arslan ve tecrübeli oyuncu İbrahim Başaran katıldı. Öğrenciler  programda sporcuları soru yağmuruna tuttu.

Sporun, kötü alışkanlıklardan uzak tutan, sosyalleşme ve iletişimi güçlendiren en önemli araç olduğunu dile getiren sporcular, öğrencilerin en az bir spor branşı ile uğraşmaları açısından önerilerde bulundu. Düzenli spor yapan bir bireyin eğitim hayatında da faydasını mutlaka göreceklerini söyleyen sporcular öğrencilerden Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün spor organizasyonlarında yer alma ve maçlarına gelme sözü aldı. Etkinliğin ardından öğrenciler, sporcular ve teknik heyet hatıra fotoğrafında buluşarak anı ölümsüzleştirdi.