SPOR İNSAN YAŞAMINDA SOSYALLEŞME SÜRECİNİN EN ÖNEMLİ BOYUTUDUR. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜNÜN FELSEFESİNİ OLUŞTURAN TÜM BRANŞLARDA OLDUĞU GİBİ VOLEYBOL BRANŞINDA DA YAYGIN KATILIMCILIK HEDEF ALINMAKTADIR.BURSA İLİNE VE TÜRK MİLLİ SPORUNA YETENEKLİ SPORCULAR KAZANDIRMAK, ÇOCUKLARIMIZIN SOSYALLEŞME SÜRECİNİN ÖNEMLİ BİR BOYUTU OLAN SPORDA FİZİKSEL YETERLİLİK, EKİP RUHU, DİSİPLİN, TAKTİK VE STRATEJİ UYGULAMALARI VE EN ÖNEMLİSİ BAŞARABİLMEYİ ÖĞRENMEKLE ÖZGÜVEN AŞILANMASININ SAĞLANMASI VOLEYBOL BRANŞIMIZIN GENEL AMACINI OLUŞTURMAKTADIR. BU AMAÇLA YARIŞMACI GRUBU DIŞINDA YAZ VE KIŞ SPOR OKULU ETKİNLİKLERİ YOĞUN BİR ŞEKİLDE YAPILMAKTA VE YETENEKLİ ÖĞRENCİLER BRANŞIMIZIN ALT YAPILARINA YÖNLENDİRİLMEKTEDİR.

VOLEYBOL BRANŞIMIZDA FAAL OLARAK 60 LİSANSLI, 90 STAJYER OLMAK ÜZERE TOPLAM 150 ÖĞRENCİ SPORCU BULUNMAKTA VE BU ÖĞRENCİLERİMİZ BRANŞLARINDA UZMAN 5 ANTRENÖR ve 1 İSTATİSTİK ANTRENÖRÜ  TARAFINDAN ÇALIŞTIRILMAKTADIR.

A KADIN  TAKIMIMIZ TVF VENÜS SULTANLAR LİGİNDE MÜCADELE ETMEKTEDİR. GENÇ-YILDIZ-KÜÇÜK VE MİNİK TAKIMLARIMIZ BURSA İL BİRİNCİLİĞİ VE TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINDA KULÜBÜMÜZÜ VE İLİMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL ETMEKTEDİRLER.

A TAKIMIZ 2014-2015 VE 2016-2017 SEZONLARINDA CEV CHALLENGE KUPASI’NI KAZANMA BAŞARISI GÖSTERMİŞTİR

TAKIMLARIMIZIN ALT YAPISINI OLUŞTURAN 20001-2002-2003-2004 DOĞUMLU 90 STAJYER ÖĞRENCİ SPORCULARIMIZLA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

İDARİ KADRO

TAHA AYDIN – VOLEYBOL ŞUBE SORUMLUSU

ERSİN YILMAZ – VOLEYBOL KOORDİNATÖRÜ

SABRİ CAN – İDARİ MENAJER

A TAKIM TEKNİK KADRO

AANGELO ANIBAL VERCESİ- BAŞ ANTRENÖR

HALUK KORKMAZ-  YRD. ANTRENÖR

PABLO DAMIAN GRIBOFF – KONDİSYONER

EMİRHAN ÖZKAN – iSTATİSTİK ANTRENÖRÜ

RADOSLAV SPASOV – FİZYOTERAPİST

BAHRİ GÖÇOĞLU – MASÖR

 

A TAKIM KADROSU 

AYLİN SARIOĞLU

NİLAY ÖZDEMİR

CANSU AYDINOĞULLARI

ERGÜL AVCI

YVON BELİEN

CHARLOTTE LEYS

OLELSANRA BYTSENKO

ASLI TECİMER

GİZEM KARADAYI

EMILIA NIKOLOVA

YAREN HATİPOĞLU

FATMA YILDIRIM

NURAN İNCE

MERVE İKBAL ALBAYRAK