MASA TENİSİ


BAYAN TAKIMI

Süper ligi dördüncü sırada bitirdiler. Ferdi müsabakalarda çift bayanlarda Nevin MUTLU – Azize BAŞ ikilisi Türkiye Şampiyonu oldular. Takımımız aynı zamanda Bursa il birincisi de olmuştur.

YILDIZ KIZ TAKIMI

Grup maçlarında başarılı olup, finallere katılma hakkı kazanmıştır. Ortaokullar Türkiye Şampiyonasında başarılı olup, finallere katılma hakkı kazanmıştır. Ortaokullar Türkiye Şampiyonasında 3. olmuşlardır. Bursa il birincilerini de kazandılar.

MİNİK KIZ TAKIMI

Bursa il birincisi oldular.

ERKEK TAKIMI

Mücadele ettiği Türkiye 1.liginde, 12.05.2010 tarihi itibariyle ligin bitimine bir turnuva kala 5. sırada yer almaktadırlar.

GENÇ ERKEK TAKIMI

Yapılan Türkiye şampiyonasında 5.olmuşlardır. Liseler arası Türkiye finallerinde ikinci olmuşlardır.

YILDIZ ERKEK TAKIMI

Bursa il üçüncüsü olmuşlardır.

MİNİK ERKEK TAKIMI

Bursa il ikincisi olmuşlardır.

Haziran 2009 Bursa Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası: Yıldız Erkek Takımımız Türkiye Şampiyonu oldu

Mayıs 2009 Eskişehir Gençler Türkiye Şampiyonası: Genç Takımımız 3. oldu

Mayıs 2009 İstanbul Süper Lig: Bayan Takımımız 2. oldu

Nisan 2009 Masa Tenisi Türkiye Kupası: Bayan Takımımız 2. oldu.

Branşımız Minikler kategorisinde Bayanlarda Bursa birincisi, erkeklerde Bursa ikincisi olmuşlardır. Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde ise Erkek takımımız Bursa Birincisi, bayan takımımız Bursa ikincisi olmuştur.

Büyükler kategorisinde Bayan ve Erkek takımlarımız Türkiye Süper Liginde yarışmaktadırlar. Bu sezon Türkiye Süper Lig ve Türkiye kupasında ikinci olarak 2007-2008 sezonunu başarıyla tamamlamışlardır.

Geleceğin iyi sporcularını yetiştirmek için öncülüğü alt yapı çalışmalarına verdik ve yakın gelecekte bu sporcularla kulübümüze geçmişten daha çok Şampiyonluklar yaşatacağımıza inanmaktayız.