GÜREŞ BRANŞI SPORCU BAŞARILARI

2009 YILI BAŞARILARI
BÜYÜKLER KATEGORİSİ

ULUSLAR ARASI BAŞARILAR
SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 AHMET PEKER GENÇLER SERBEST DÜNYA ŞAMPİYONU / ANKARA
2 ERSİN ÇETİN BÜYÜKLER DÜNYA 5.
3 TEYFİK ODABAŞI BÜYÜKLER ULUSLAR ARASI YAŞARDOĞU TURNUVASI 3.
TAKIM OLARAK AVRUPA ŞAMPİYON KULÜPLER KUPASI ŞAMPİYONU

ULUSAL BAŞARILAR
SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 AHMET PEKER TÜRKİYE ŞAMPİYONU
2 ERSİN ÇETİN
3 TEYFİK ODABAŞI TÜRKİYE 3.
4 SERDAL ÇATAL TÜRKİYE 2.
5 YASİN BOLAT TÜRKİYE 3.
6 RIZA YILDIRIM TÜRKİYE 2.
TAKIM OLARAK YILDIZLAR GÜREŞ İKİNCİ LİGİ TÜRKİYE 2.

GENÇLER KATEGORİSİ

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 ONUR CAN POLAT TÜRKİYE 2.
2 TARIK GÜR TÜRKİYE 3.
3 AHMET UÇAR TÜRKİYE 3.
4 BARIŞ KAYA TÜRKİYE 3.

2010 YILI BAŞARILARI

BÜYÜKLER KATEGORİSİ
ULUSLAR ARASI BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 AHMET PEKER ULUSLAR ARASI YAŞAR DOĞU GÜREŞ TURNUVASI 3. ANKARA
2 ERSİN ÇETİN ULUSLAR ARASI YAŞAR DOĞU GÜREŞ TURNUVASI 2. ANKARA
3 MUSTAFA KAYA ULUSLAR ARASI YAŞAR DOĞU GÜREŞ TURNUVASI 3. ANKARA
4 RIZA YILDIRIM ULUSLAR ARASI YAŞAR DOĞU GÜREŞ TURNUVASI 2. ANKARA
ULUSAL BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 AHMET PEKER TÜRKİYE ŞAMPİYONU
2 ERSİN ÇETİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
3 YASİN POLAT TÜRKİYE ŞAMPİYONU
4 MUSTAFA KAYA TÜRKİYE ŞAMPİYONU
5 MUSTAFA KAYA AVRUPA 2. / BULGARİSTAN
TAKIM OLARAK: BÜYÜKLER SERBEST GÜREŞ LİGİ DÖRDÜNCÜLÜĞÜ

GENÇLER KATEGORİSİ
ULUSLAR ARASI BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 MUSTAFA KAYA GENÇLER ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONLAR TURNUVASI 1.
2 SAMET ÖZASLAN GENÇLER ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONLAR TURNUVASI 2.
3 İSMAİL CAN GENÇLER ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONLAR TURNUVASI 2.
4 MUHAMMER SANCAK GENÇLER ULUSLAR ARASI ŞAMPİYONLAR TURNUVASI 1.

ULUSAL BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 MUSTAFA KAYA TÜRKİYE ŞAMPİYONU / SAMSUN
2 SAMET ÖZASLAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU 2.
3 İSMAİL CAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU 3.
4 MUHAMMER SANCAK TÜRKİYE ŞAMPİYONU 1.

YILDIZLAR KATEGORİSİ
ULUSLAR ARASI BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 BARIŞ KAYA YILDIZLAR ZAFER TURNUVASI 2. / KUŞADASI
2 AHMET UÇAR YILDIZLAR ZAFER TURNUVASI 1.

ULUSAL BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 AHMET UÇAR TÜRKİYE 3.
2 BARIŞ KAYA TÜRKİYE 1.

2011 YILI BAŞARILARI
BÜYÜKLER KATEGORİSİ
ULUSLAR ARASI BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 AHMET PEKER DÜNYA 5.
2 ERSİN ÇETİN DÜNYA 4.
3 MUSTAFA KAYA YAŞAR DOĞU 3.

ULUSAL BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 AHMET PEKER TÜRKİYE 1.
2 ERSİN ÇETİN TÜRKİYE 1.
3 MUSTAFA KAYA TÜRKİYE 2.
4 SERDAL ÇATAL TÜRKİYE 2.
5 YASİN KILIÇ TÜRKİYE 1.
TAKIM OLARAK :TAKIM HALİNDE BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLUNMUŞTUR.

ULUSLAR ARASI BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 MUSTAFA KAYA AVRUPA 3.
2 İSMAİL CAN DÜNYA 5.

GENÇLER KATEGORİSİ

ULUSLAR ARASI BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 MUHAMMER SANCAK ŞAMPİYONLAR TURNUVASI 2.
2 HAKAN CENGİZ ŞAMPİYONLAR TURNUVASI 2.
3 MUSTAFA KAYA ŞAMPİYONLAR TURNUVASI 1.
4 SAMET ÖZASLAN ŞAMPİYONLAR TURNUVASI 3.
5 İSMAİL CAN ŞAMPİYONLAR TURNUVASI 2.

ULUSAL BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 MUHAMMER SANCAK TÜRKİYE ŞAMPİYONU
2 MUHAMMET SANCAK TÜRKİYE 3.
3 HAKAN CENGİZ TÜRKİYE 2.
4 BURAK DOĞAN TÜRKİYE 2.
5 MUSTAFA KAYA TÜRKİYE 1.
6 SAMET ÖZASLAN TÜRKİYE 2.
7 İSMAİL CAN TÜRKİYE 3.
TAKIM HALİNDE TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ

YILDIZLAR KATEGORİSİ
ULUSLAR ARASI BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 BARIŞ KAYA YILDIZLAR AVRUPA ŞAMPİYONU / POLONYA
2 AHMET UÇAR DÜNYA 7.

ULUSAL BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 BARIŞ KAYA TÜRKİYE ŞAMPİYONU / ADANA
2 AHMET UÇAR TÜRKİYE ŞAMPİYONU / YOZGAT

MİNİKLER KATEGORİSİ
ULUSAL BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 AYKUT IŞIK B. MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONU / TOKAT
2 MAHMUT ÖZKAYA TÜRKİYE 3.
3 HASAN YILMAZ TÜRKİYE 3.
TAKIM OLARAK : YILDIZLAR TÜRKİYE GÜREŞ LİGİ ŞAMPİYONLUĞU

2012 YILI BAŞARILARI

GENÇLER KATEGORİSİ

ULUSLAR ARASI BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 BARIŞ KAYA ULUSLAR ARASI ŞAM TURNUVA 1.
2 MUHAMMER SANCAK ULUSLAR ARASI ŞAM TURNUVA 1.
3 BURAK DOĞAN ULUSLAR ARASI ŞAM TURNUVA 3.
4 HAKAN CENGİZ ULUSLAR ARASI ŞAM TURNUVA 2.
5 MUSTAFA KAYA ULUSLAR ARASI ŞAM TURNUVA 1.
6 ENES BANDIRMA ULUSLAR ARASI ŞAM TURNUVA 1.
7 RIZA YILDIRIM TÜRKİYE ŞAMPİYONU / ANKARA
8 MUSTAFA KAYA GENÇLER AVRUPA ŞAMPİYONU

YILDIZLAR KATEGORİSİ
ULUSAL BAŞARILAR

SIRA NO ADI-SOYADI BAŞARISI
1 BARIŞ KAYA TÜRKİYE ŞAMPİYONU / BURSA
2 MUHAMMER SANCAK TÜRKİYE 3.
3 HAKAN CENGİZ TÜRKİYE 2.
4 BURAK DOĞAN TÜRKİYE 2.
5 BURAK DOĞAN TÜRKİYE 2.
6 MUSTAFA KAYA TÜRKİYE 1.

YILDIZLAR KATEGORİSİ

1 AHMET UÇAR TÜRKİYE 3./ ANTALYA
2 HASAN YILMAZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
3 GÖKHAN YILMAZ TÜRKİYE 3.
4 AHMET UÇAR TÜRKİYE 2.
TAKIM HALİNDE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

1 AHMET UÇAR YILDIZLAR ULUSLARARASIZAFER TURNUVASI 1. / KUŞADASI
YILDIZLAR AVRUPA 3.

Avrupa Büyükler Şampiyonu Güreşçimiz  Rıza YILDIRIM

 

 

Dünya Gençler Şampiyonu Güreşçimiz   Enes USLU

 

 

2009 Gençler Avrupa ve Gençler Dünya Şampiyonu Güreşçimiz   Ahmet PEKER

 

2011 Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Şampiyonu   Güreş Takımımız